• 09126875169

 

5 وبسایت عالی برای بازاریابی دیحیتال

اگر بدنبال منابع مناسب با موضوع بازاریابی دیجیتال هستید؛ وبسایتهای زیر میتوانند اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهند:

clickz

www.clickz.com


ClickZ که در سال 1997 تأسیس شد، در حال حاضر به یکی از بزرگترین جوامع بازاریابی دیجیتال در جهان تبدیل شده است. ClickZ مقالات، پادکست‌ها، وبینارها، رویدادها و گزارش‌ها، استراتژی‌ها و نوآوری‌های عرصه دیجیتال مارکتینگ را پوشش می‌دهد. آنها یکی از بزرگترین منابع اطلاعات بازاریابی در جهان هستند که برای اخبار بازاریابی، تفسیر، مشاوره و تحقیق میتواند یک مرجع مناسب به حساب آیند. از طریق این منابع، ClickZ آرزو دارد که به بازاریابان ارشد و رهبران کسب و کار کمک نماید.

hubspot

www.hubspot.com

وقتی در مورد وب سایت های بازاریابی برتر صحبت می کنیم، هرگز نمی توانیم Hubspot را نادیده بگیریم. همانطور که از نام آن پیداست، این وب سایت یک مرکز اطلاعاتی برای بازاریابی دیجیتال به حساب می آید.

محتوا نقطه قوت آنهاست و Hubspot ادعا میکند که آموزنده ترین مقالات را برای هر موضوع مورد استفاده ایجاد می کند. ادعای دیگر آنها این است که با خواندن هر مقاله (مدت 10 دقیقه برای خواندن) تضمین می کند که به تمام سوالات و ابهامات بازاریابی شما در آن موضوع، به خوبی پاسخ داده شده است.

Hubspot تکنیک های بازاریابی مختلفی را پوشش می به همین دلیل است که در فهرست منتخب وب سایت های بازاریابی رسانه های اجتماعی قرار می گیرد.

وبسایتهای مفید مارکتینگ

www.socialmediaexplorer.com

Social Media Explorer که در فهرست وب سایت های بازاریابی رسانه های اجتماعی قرار دارد، پایگاه دانشیست که بر افزایش آگاهی از برند و دستیابی به مشتریان بالقوه تمرکز دارد.

Social Media Explorer اطلاعات مناسبی در مورد انجام بازاریابی روان و مبتکرانه در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد.

با Social Media Explorer، می‌توانید استراتژی‌های مؤثری ایجاد کنید و آن‌ها را در مکان و زمان مناسب استفاده نمایید.

وبسایتهای مفید مارکتینگ و مدیریت بازاریابی

www.buffer.com

Buffer یک وب سایت خیلی خوب برای بازاریابی رسانه های اجتماعیست که می توانید نکات و ترفندهای زیادی را پیرامون موضوع بازاریابی رسانه های اجتماعی، در آن مشاهده کنید.

این وب سایت منابع زیادی را برای شرکت‌ها و آژانس‌هایی که به دنبال افزایش سهم خود در بازاریابی در فیس‌بوک، اینستاگرام، یوتیوب و موارد دیگر هستن؛ ارائه می نماید. همچنین موضوعات دیگری که در سایت به آنها پرداخته می شود شامل بازاریابی ویدیویی، تولید محتوا و... می باشد.

وبسایتهای مفید مارکتینگ و مدیریت بازاریابی

www.neilpatel.com

نیل پاتل نامی برجسته در دنیای بازاریابی دیجیتال است. وب سایت او به عنوان یک مرکز آموزشی برای بازاریابان شناخته شده میشود. وقتی صحبت از نوشتن صریح، دقیق و شیوا به میان می آید، نیل پاتل آن را به شیوه ای آسان توضیح می دهد.

نه تنها وب سایت او، بلکه پادکست های او نیز منبع عالی اطلاعاتی هستند. با بیش از 6.5 میلیون شنونده فعال در ماه، مدرسه بازاریابی نیل پاتل یکی از ایستگاه های جذاب برای همه علاقه مندان به بازاریابی دیجیتال است.